Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ЗНО - 2018

Date: 30 січня 2018 о 14:22

Готуємося до ЗНО

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.

•Строки для реєстрації для участі в пробному ЗНО - 09.01-31.01.2018р.

•Строки подання документів для реєстрації участі в ЗНО/ДПА- 06.02-19.03.2018р.

•Строки здачі 3-х обов'язкових предметів ДПА/ЗНО - 22 травня – 13 червня 2018р.

•Повідомлення результатів ЗНО/ДПА учасникам та ЗНЗ -  до 21 червня

Графік проведення ЗНО-2018 (основна сесія)

•Математика -  22 травня

•Українська мова  і література -  24 травня

•Англійська мова  -  1 червня

•Біологія -  4 червня

•Історія України -  6 червня

•Географія -  8 червня

•Фізика -  11 червня

•Хімія  -  13 червня

Презентація ЗНО - 2018

Основні етапи організації та проведення ЗНО, аналіз вступної кампанії - 2017 та поради щодо вступу у 2018 році. А також огляд корисних сайтів для підготовки та успішної здачі ЗНО!!!

Презентація "Організація реєстрації на ЗНО-2018. Пробне ЗНО як важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання"

Як зареєструватися для участі в пробному ЗНО? Що потрібно для реєстрації на основну сесію ЗНО-2018? Як підготуватись? Які сайти містять офіційну інформацію?

Актуальні питання ЗНО-2018 - презентація Одеського РЦОЯО

Організаційно-технологічні аспекти підготовки до ЗНО 2018 - презентація Одеського РЦОЯО

Особливості проведення ЗНО-2018 - презентація Одеського РЦОЯО

Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, 2018 року для вступу до вищих навчальних закладів зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати лише 2018 року. Результати 2018 та попередніх років стануть непорівнювальні й це пов’язано з тим, що змінено формат сертифікаційної роботи з іноземної мови.

Державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого вище переліку.

Також 2018 року державну підсумкову атестацію з української мови і літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які 2018 року здобудуть повну загальну середню освіту.

Установлення «порогового бала»

Для визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат зовнішнього оцінювання з цього предмета для вступу до вищих навчальних закладів. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів і матимуть право брати участь у конкурсному відборі під час вступу на навчання.

За матеріалами УЦОЯО

Comments:
Only authorized users can leave comments.